Forum gry Dragons of Shadow


#1 2009-01-05 22:25:53

Izdurbal

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-17
Posty: 201
Punktów :   

Kim Bellve

Cóż ponieważ trudno jest zebrać się razem w odpowiedniej porze postanowiłem iż zabawa w apokalipsę przyjmie formę rpga forumowego. Jak zapewne widzicie każdy ma swój temat, pod którym będzie odpisywał na turki, ram również znajdzie turki ode mnie. Życzę wszystkim miłej zabawy...a i proszę nie dziwić się jeśli postać zginie, wszakże taki jest cel apokalipsy xP

Obecnie proszę o napisanie statystyk i ekwipunku postaci oraz co każda postać robi danego wieczoru według szablonu poniżej:

Statystyki:
Zręczność:
Siła:
Inteligencja:
Siła Woli:
Szybkość:
Wytrzymałość:
Zdrowie:
Punkty Magii:

Ekwipunek:

Turka:

*Nadchodzący właśnie wieczór zdawał się nie przynosić żadnej rewolucyjnej zmiany w historii Ziro. Słońce właśnie skrywało się za dachami najwyższych budynków a tysiące magicznych lamp powoli zapalało się rozświetlając ulice w zastępstwie płomienistej gwiazdy. Kilka dziesiątek dodatkowych patroli straży wyruszało na pierwsze z nocnych wart w celu zapewnienia chociażby poczucia bezpieczeństwa. Sklepikarze zamykali powoli swoje kramy i całe miasto zdawało się powoli układać na spoczynek. Jedynie w porcie wrzały prace. Do doków zawinęło właśnie 30 wielkich żaglowców handlowych prosto z wodnych miast. Przypominające smocze skrzydła maszty z daleka zdawały się składać samoczynnie, zaś ozdobne kadłuby pruły przez ostatnie metry morskiej toni by ostatecznie zacumować w ustalonych miejscach.*

Offline

 

#2 2009-01-11 03:05:38

 Kukaku-chan

Użytkownik

3260871
Skąd: Gorzów
Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 187
Punktów :   

Re: Kim Bellve

Statystyki :
Zręczność: 1297.171
Siła: 1352.058
Inteligencja: 2.925
Siła Woli: 2.895
Szybkość: 1164.863
Wytrzymałość: 266.125

Ekwipunek:
Miedziany , lekko podrdzewiały sztylet .
Jasno brązowe, cienkie, skórzane spodnie .
Biała koszula .
Skórzane naramienniki wyglądające dość nędznie.
Czarny , znoszony płaszcz .
Dwie atrapy pistoletów .
Lekkie skórzane buty na cienkich podeszwach .

*Dzień jak codzień. Nie zarobiła ani grosza , padała z głodu i nie wiedziała co ma ze sobą zrobić. Od pewnego czasu przestała odwiedzać karczmę bojąc się iż może wpaść tam na osobę której nie miała ochoty oglądać przez najbliższy czas toteż musiała znaleźć miejsce w którym mogła by spędzić noc. Powoli szła opustoszoną ulicą zerkając co jakiś czas za siebie . Czuła się jakoś nieswojo . Gdy po paru próbach znalezienia noclegu uzyskiwała za każdym razem odmowę postanowiła spędzić noc na łonie natury jednak zachmurzone niebo nie wyglądało zbyt zachęcająco.*


http://img374.imageshack.us/img374/9918/mybanner48b6888e9bb9duj9.jpg
Rosemary - Dzisiaj 23:04:19 - [ 75 ChatBox Postów ]
xP ahhh ja się kiedys turniejowałam... moją Wiewiórką Bojową walczyłam... i wsadziłam Vinowi sztylet  w tyłek xD ale on mnie pokonał xD

Offline

 

#3 2009-01-19 21:34:42

Izdurbal

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-17
Posty: 201
Punktów :   

Re: Kim Bellve

(uhm^^"" łono natury oznacza poza murami miasta?^^'")

Offline

 

#4 2009-02-01 17:32:53

 Kukaku-chan

Użytkownik

3260871
Skąd: Gorzów
Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 187
Punktów :   

Re: Kim Bellve

[ tak xd ]


http://img374.imageshack.us/img374/9918/mybanner48b6888e9bb9duj9.jpg
Rosemary - Dzisiaj 23:04:19 - [ 75 ChatBox Postów ]
xP ahhh ja się kiedys turniejowałam... moją Wiewiórką Bojową walczyłam... i wsadziłam Vinowi sztylet  w tyłek xD ale on mnie pokonał xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl