Forum gry Dragons of Shadow

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-12-05 16:15:01

Dialeisham Imatusai

MG - MegaGnój xD

5751062
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-08-20
Posty: 222
Punktów :   
WWW

Jayawijaya Shwetambari (11)

Aktualna ranga w grze: Abunas.
Młodszy Mistrz Gry.
+ Najchętniej prowadzę sesje 1v1 [pojedynki]. Piszecie do mnie i wam prowadzę albo przez pocztę, albo przez gg.
+ Zwykłą fabularną na poczcie nie pogardzę.
+ Jeśli w karczmie jest burda, to śmiało można do mnie walić. [Jeśli jestem w grze, bądź dostępna na gg]
+ Gram według zasad Mech-Fab. Ewentualnie w czasie pojedynków mogę rozważyć nie branie pod uwagę statystyk postaci z gry. [Gracze dostają po 100 pkt które rozdzielają miedzy 6 umiejętności. Jest to opcja dla osób, które chcą walczyć, a grają gorzej mechanicznie niż fabularny przeciwnik. Obie strony muszą wyrazić zgodę.] W czasie burd NIE MA takich luksusów.
+ Nie mam licencji na zabijanie, ale z chęcią okaleczę. 
- Absolutnie proszę się ze mną nie kłócić podczas prowadzonej przeze mnie sesji/burdy. Bo przestanę być obiektywna. Słowo MG jest prawem. [A jak wiadomo każdy MG ma własny system i nie koniecznie musi się zawsze ściśle trzymać reguł ;>]
- Jeśli ktoś naprawdę chce wytknąć mi jakieś błędy to proszę pisać na gg, a nie psuć sesję własnymi wynurzeniami... [MG mogą mnie łajać/ pouczać do woli ^^" dx]


: Dialeisham Imatusai : Leracot Aweira : Muriel Namtar : Audentia Selk'bash : Jayawijaya Shwetambari :

http://lythael.deviantart.com/

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl